Οι Δικηγόροι που κληρώθηκαν για το σεμινάριο TRAVAW (Training for Lawyers in European Law relating to Violence against Women)

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Οι Δικηγόροι που κληρώθηκαν για το σεμινάριο TRAVAW (Training for Lawyers in European Law relating to Violence against Women)

Σήμερα, Τρίτη 6 Ιουνίου 2017 και ώρα 15.00,  στην αίθουσα τελετών του Δικηγορικού Συλλόγου Αθηνών, πραγματοποιήθηκε δημόσια κλήρωση με κληρωτίδα, για την επιλογή 35 Δικηγόρων εκ των οποίων οι  20 προέρχονται από τον Δικηγορικό Σύλλογο Αθηνών και τον Δικηγορικό Σύλλογο Πειραιά και οι 15 από άλλους Δικηγορικούς Συλλόγους της Ελλάδος   καθώς και 8 αναπληρωματικών από τον Δικηγορικό Σύλλογο Αθηνών και 6 αναπληρωματικών από τους λοιπούς Δικηγορικούς Συλλόγους.

Ακολουθούν, κατά σειρά κληρώσεως, τα ονόματα των δικηγόρων.

Από τον Δικηγορικό Σύλλογο Αθηνών και τον Δικηγορικό Σύλλογο Πειραιά κληρώθηκαν οι κάτωθι:

Τακτικοί

1. Ασημάκης-Κων/νος Αλεξόπουλος (ΑΜΔΣΑ 33501)

2. Αλεξάνδρα Χονδρογιάννη(ΑΜΔΣΑ 31846)

3. Μαριλένα Κατσογιάννου(ΑΜΔΣΑ 28880)

4. Μαρία Φαροπούλου(ΑΜΔΣΑ 17665)

5. Λίνα Α. Δικαιάκου(ΑΜΔΣΑ 21855)

6. Χρυσαλίδα-Ελένη Νικήτα(ΑΜΔΣΑ 32762)

7. Βασιλική Βρετού (ΑΜΔΣΑ37194)

8. Πηνελόπη-Στυλιανή Αρχανιώτη  (ΑΜΔΣΑ 28930)

9. Ευμορφία Μπεληγιάννη (ΑΜΔΣΑ 28798)

10. Αλέξανδρος Πηνιαλίδης (ΑΜΔΣΑ 27309)

11. Λίλα Λιναρδάτου  (ΑΜΔΣΑ 31816)

12. Ιωάννα Πλατανησιώτη (ΑΜΔΣΑ 33295)

13.  Άννα Τριάντου-Μπρίλη  (ΑΜΔΣΑ 36109)

14. Ευδοκία Στειροπούλου  (ΑΜΔΣΑ 32545)

15. Κυριακή Κυριακίδου (ΑΜΔΣΑ 32239)

16. Γεώργιος Καμπισιούλης   (ΑΜΔΣΑ 32914)

17. Αθανασία Γεωργοπούλου (ΑΜΔΣΑ 33963 )

18.  Μαργαρίτα Ανδρουλή (ΑΜΔΣΠ 3197)

19. Μαρία Μουρτζάκη (ΑΜΔΣΠ )

20.  Σοφία-Χρυσάνθη Βογιάννη (ΑΜΔΣΠ )

Αναπληρωματικοί

1. Ευαγγελία Τσακιροπούλου (ΑΜΔΣΑ 31740 )

2.  Δήμητρα Σφακιανάκη (ΑΜΔΣΑ 27032)

3.  Ευαγγελία Παπαγγελή (ΑΜΔΣΑ 22648)

4.  Αθανασία Κανακοπούλου (ΑΜΔΣΑ 34924)

5. Αφροδίτη Χρυσικοπούλου (ΑΜΔΣΑ 25123)

6. Μαρία Α. Αποστολάκη (ΑΜΔΣΑ 34997)

7.  Λίνα Βρεττού (ΑΜΔΣΑ 33747)

8.  Ευαγγελία Σδούκου (ΑΜΔΣΑ 35150)

 

Από τους άλλους Δικηγορικούς Συλλόγους της Ελλάδος κληρώθηκαν οι κάτωθι:

Τακτικοί

1. Αγγελική Χρ. Παπαβενετίου (ΔΣΚΟΡΙΝΘΟΥ)

2. Ευσταθία Στρατοπούλου (ΔΣΠΑΤΡΩΝ)

3. Καλλιόπη Παπαπαύλου – Βαρδέλλη (ΔΣΡΟΔΟΥ)

4. Μαρία Χονδρονάσιου (ΔΣΘ)

5. Μαρία Καζαντζάκη (ΔΣΣΥΡΟΥ)

6. Νατάσα Τσιάρη (ΔΣΘ)

7. Σοφία Πιτσιούνη (ΔΣΘ)

8. Μάλαμα Καραφυϊζη (ΔΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

9.  Γεωργία Κόγκα (ΔΣΛΕΥΚΑΔΑΣ)

10. Μαριάννα Κ. Αναστασιάδου(ΔΣΘ)

11. Ανδρονίκη  Κυριτσά (ΔΣΒΟΛΟΥ)

12. Μαρία Ζαχαροπούλου (ΔΣΖΑΚΥΝΘΟΥ)

13. Όλγα Μιχαλοπούλου (ΔΣΘ)

14. Μαριλένα Ρίζου (ΔΣΛΑΜΙΑΣ)

15. Θεώνη Γεωργακοπούλου (ΔΣΠΑΤΡΩΝ)

Αναπληρωματικοί

1. Αικατερίνη Ξάνθη (ΔΣΛΑΜΙΑΣ)

2. Χριστιάνα Καββαδία (ΔΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

3. Κυριακή Δ. Φιλέρη (ΔΣΚΩ)

4. Χριστίνα Σβανά (ΔΣΘ)

5. Φωτεινή Δρακούδη (ΔΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

6. Σοφία Νησίδη (ΔΣΠΑΤΡΩΝ)

ΠΗΓΗ: ΔΣΑ

Ειρήνη Καράσαββα

Μην περιμένεις το σύμπαν να σου προσφέρει ο τι επιθυμείς. Να εργάζεσαι καθημερινά για το σκοπό αυτό. Είναι δέλεαρ από μόνο του.